Produktu apraksts
Sodium hydroxide solution appears as a colorless liquid but more dense than water. It plays an important role in the chemical, petroleum and food industries. Contact may severely irritate skin, eyes, and mucous membranes. Toxic by ingestion.
| Izskats | Balti, necaurspīdīgi kristāli |
| Smaka | Bez smaržas |
| Blīvums | 2,13 g/cm3 |
| Kušanas temperatūra | 323 grāds (613 grāds F; 596 K) |
| Vārīšanās punkts | 1 388 grādi (2 530 grādi F; 1,661 K) |
|
Šķīdība ūdenī |
418 g/L (0 grāds) 1000 g/L (25 grādi) 3370 g/L (100 grādu) |
| Šķīdība | Šķīst glicerīnā, nenozīmīgs amonjakā, nešķīst ēterī, lēnām šķīst propilēnglikolā |
| Šķīdība metanolā | 238 g/L |
| Šķīdība etanolā | 139 g/L |
| Tvaika spiediens | <2.4 kPa (20 °C) 0,1 kPa (700 grādu) |
| Skābums (PKa) | 13.9 (Na+) |
| Bāziskums (PKb) | 0.0 (OH−) |
|
Magnētiskā jutība (χ) |
−15.8·10−6cm3/mol (aq .) |
|
Refrakcijas indekss (nD) |
1.3576 |
Lietojums
- Rūpnieciskais lauks: nātrija hidroksīda šķīdums ir svarīga ķīmiska izejviela, ko plaši izmanto papīra veidošanā, tekstilizstrādājumu, drukāšanā un krāsošanā, naftas ķīmijas, galvanizācijas un citās nozarēs .
- Ūdens apstrāde: to izmanto, lai pielāgotu ūdens pH vērtību un noņemtu smago metālu jonus un citus piemaisījumus ūdenī .
- Pārtikas rūpniecība: nātrija hidroksīda šķīdumu var izmantot kā pārtikas pārstrādes līdzekļus pārtikas konteineru tīrīšanai un dezinficēšanai, kā arī dažu pārtikas produktu, piemēram, olīvu lobīšanas un šokolādes pārstrādes, apstrādei ..


Uzņēmuma profils
GneebioPiedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot organiskās ķimikālijas, bioķīmiskās vielas un farmaceitiskos starpproduktus . Mēs stingri kontrolējam organisko ķīmisko vielu ražošanu, lai tie atbilstu augstiem standartiem, un mēs plaši izmantojam vairākās nozarēs . bioķīmiskajā jomā, mēs sekojam dzīves zinātnes tendencēm, un mēs izmantojam. meistarība un stingra pārbaude .
Ķīmiskās izejvielu ražotāja piegāde

Gneebio uzņēmuma biroja vide

Klienti apmeklē Gneebio Group

Ķīmiskās izejvielu ražošanas piegādātājs - Gneebio

FAQ
J: Kā iegūt paraugu?
A: Ja jums ir nepieciešami paraugi, lūdzu, sazinieties ar mums .
J: Vai jūs esat ražotājs?
A: Mēs esam profesionāls ražotājs, nodrošinām OEM ODM un pielāgotu pakalpojumu ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi .
J: Kāda ir maksājuma metode?
A: Mūsu maksājuma termiņš ir t/t 30% iepriekš, 70% pēc b/l . kopijas. Turklāt L/C redzeslokā ir arī redzams d/p, kas ir atkarīgs no daudzuma un īpašas prasības .}}}}}}}}}}}}}}
J: Kā darbojas jūsu kvalitātes pārbaudes process?
A: Mums ir profesionāla QC komanda, kas veic trīs kvalitatīvu pārbaužu kārtas, lai nodrošinātu, ka izsūtītie produkti ir bez problēmām .
J: Kā ar jūsu cenu?
A: Rūpnīcas cena . Jūs varat nosūtīt savu pieprasījumu (produkta nosaukums, daudzums, vēlamais galamērķis) mums brīvi . Mēs varam sazināties ar jums 24 stundu laikā .
Populāri tagi: Ķīmiskās izejvielas nātrija hidroksīda šķīdums (lielāks vai vienāds ar 30%) Cas {1310-73-2 NaOH, Ķīnas ķīmiskās izejvielas nātrija hidroksīda šķīdums (lielāks vai vienāds ar 30%) Cas 1310-73-2 NaOH ražotāji, piegādātāji, rūpnīca, rūpnīca


