Pamatinformācija
CAS 137-16-6 nātrija lauroyl sarcosinate vai nātrija n-lauroylsarcosinate
| Kušanas temperatūra | 46 grādi |
| blīvums | 1,033 g/ml ar 20 grādiem |
| tvaika spiediens | 0,02 hPa (20 grādi) |
| RTEC | MC0598960 |
| Fp | 267ºC |
| glabāšanas temp . | istabas temperatūra |
| šķīdība | H2O: 1 m pie 20 grādiem, dzidrs, bezkrāsains |
| veidot | Pulveris |
| Īpašs smagums | 1.03 (20/4ºC) |
| krāsa | Baltums |
| Smaka | pie 100 . 00?%. mīlīgs |
| Ph | 7.0-9.0 (25ºC, 1M H2O) |
| Šķīdība ūdenī | Šķīst ūdenī (293 g/l) . |
| Jutīgs | Higroskopisks |
Produktu apraksts
Īpašības:
- Izskats: nātrija lauroil sarkozināts parasti parādās kā balts kristālisks pulveris vai ciets {.
- Šķīdība: to var izšķīdināt ūdenī un parāda labu virsmas aktivitāti ūdenī .
- stabilitāte: tas ir samērā stabils un nav viegli sadalīt .
Nātrija lauroil sarkozinātu SLS pielietojums:
1. šampūna, ķermeņa mazgāšanas, sejas tīrīšanas līdzekļa, bērnu mazgāšanas līdzekļu, trauku mazgāšanas līdzekļa sagatavošanai utt. .
2. Izmanto anjonu virsmaktīvo vielu, heksokināzes inhibitoru, anjonu mazgāšanas līdzekļu un rauga ribonukleīnskābes sagatavošanā;
3. Kā lizēšanas līdzeklis šūnu attīrīšanā un kā piedevu DNS izolēšanai no seruma, RNS un DNS izolēšanai
4. Izmanto slāpekļa fiksācijas uzlabošanai Rhizobium leguminosarum, un tai ir daudz lietojumu imūnķīmijā .


Uzņēmuma profils
Gneebiois located in Anyang City, Henan Province, China. It is a well-known supplier and manufacturer of chemical raw materials in China. We provide basic chemical raw materials, organic solvents, pharmaceutical intermediates, and other cost-effective chemical products to domestic and international chemical manufacturers and fine chemical product producers.



FAQ
1. Vai jūs pieņemat pasūtījumu paraugus?
Mēs pieņemam paraugu pasūtījumus . Mēs izgatavosim paraugus pirms masveida ražošanas, un pēc paraugu apstiprināšanas mēs sāksim masveida ražošanu . Mēs veicam 100% pārbaudes ražošanas procesa laikā un pēc tam veiksim paraugus pirms iesaiņošanas .}}
2. Kā es varu apstiprināt produktu kvalitāti pirms pasūtījuma veikšanas?
Jūs varat saņemt bezmaksas dažu produktu paraugus, jums vienkārši jāmaksā nosūtīšanas izmaksas vai jāorganizē kurjers, lai paņemtu paraugus no mums . Jūs varat nosūtīt mums produkta specifikācijas un prasības, un mēs ražosim produktus atbilstoši jūsu prasībām .
3. Kāds ir jūsu MOQ?
Mūsu MOQ ir 1 kg . Parasti mēs pieņemam mazākus daudzumus, piemēram, 100 gramus, ar nosacījumu, ka parauga maksa ir 100%.
4. Vai jūs sniedzat pārskatus par produktu?
Jā, mēs darām . Mēs jums sniegsim produktu analīzes pārskatu pirms nosūtīšanas .
5. Vai ir kāda atlaide?
Ir dažādas atlaides dažādiem daudzumiem .
Populāri tagi: CAS 137-16-6 nātrija lauroyl sarkozināts vai nātrija n-lauroylsarcosinate, china cas 137-16-6 nātrija lauroyl sarcosinate vai nātrija n-lauroyilsarcosinātu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


