Pamatinformācija
Rūpnīcas cena benzīna piedeva MTBE metilter-butilēteris
| Kušanas temperatūra | -110 grāds |
| Vārīšanās punkts | 55-56 grāds (lit .) |
| blīvums | 0.7404 |
| tvaika blīvums | 3.1 (pret gaisu) |
| tvaika spiediens | 4,05 psi (20 grādi) |
| refrakcijas indekss | n20/d 1 . 369 (lit.) |
| Fp | -27 grāds F |
| glabāšanas temp . | −20 grāds |
| šķīdība | 42g/l |
| veidot | Pulveris vai adatas |
| Īpašs smagums | 0.740 |
| krāsa | APHA: mazāks vai vienāds ar 10 |
| Relatīvā polaritāte | 0.124 |
| Smaka | Raksturīga ētera smaka |
| sprādzienbīstams ierobežojums | 1.5-8.5%(V) |
| Šķīdība ūdenī | 51 g/L (20 ºC) |
| Sasaluma punkts | -108.6ºC |
| λmax | λ: 210 nm Amax: 1.0 λ: 225 nm Amax: 0,50 λ: 250 nm Amax: 0,10 λ: 300-400 nm Amax: 0,005 |
| Merck | 14,6032 |
| Brūns | 1730942 |
| Stabilitāte: | Stabils, bet var veidot eksplozīvus peroksīdus saskarē ar gaisu . Īpaši viegli uzliesmojoši - piezīme zems zibspuldzes punkts . nav saderīgs ar spēcīgiem oksidējošiem aģentiem . |
| Inchikey | Bzlvmxjercgzmt-uhfffaoysa-n |
| CAS datu bāzes atsauce | 1634-04-4 (CAS datu bāzes atsauce) |
| IARC | 3 (vol . 73) 1999 |
| NIST ķīmijas atsauce | Propāns, 2- metoxy -2- metil-(1634-04-4) |
| EPA vielu reģistra sistēma | Metilter-butilēteris (1634-04-4) |
Izskats: bezkrāsains šķidrums
Bezkrāsains, zemas viskozitātes šķidrums ar terpēnam līdzīgu smaku . nedaudz šķīst ūdenī . Tas ir sajūsmā ar daudziem organiskiem šķīdinātājiem . veidot azeotrope ar dažiem polāriem šķīdinātājiem, piemēram, ūdenim, metanolam, etanolam utt.
Pieteikums:
- Metilter-butilēteris (MTBE) Tas ir augsts oktāna skaitlis (pētījumu oktāna numurs 117) benzīna piedeva, ķīmiskais skābekļa saturs ir daudz zemāks nekā metanolam, kas veicina automašīnas sildīšanu un degvielas taupīšanu, un tai ir zema, kas ir zema, un tā ir zema, un tā ir zema, un tā ir. Var arī pārkraģēt izobutilēnu kā izejvielu gumijas un citiem ķīmiskiem izstrādājumiem .
- MTBE, ko izmanto kā benzīna piedevu, lai palielinātu oktāna skaitu, un to var arī saplaisāt, lai ražotu izobutlēnu, ko izmanto kā benzīna e piedevu, ar izcilām anti-knock īpašībām . Tam ir laba sajaukšana ar benzīnu, mazs ūdens absorbcija, un nav piesārņojuma uz vidi . kā izejvielu organiskajam sintēzei, kas ir augstākā līmeņa, ir izejviela, kas ir izejviela, kas ir organiska sinhronija, kas ir augsta līmeņa. Izgatavots .


Uzņēmuma profils
Gneebiois located in Anyang City, Henan Province, China. It is a well-known supplier and manufacturer of chemical raw materials in China. We provide basic chemical raw materials, organic solvents, pharmaceutical intermediates, and other cost-effective chemical products to domestic and international chemical manufacturers and fine chemical product producers.




FAQ
Vai es varu iegūt paraugus?
Jā, mēs varam piegādāt norādīto daudzumu bezmaksas paraugu, jūs maksājat tikai par kravas maksu .
Kurus dokumentus jūs atbalstāt?
Mēs varam piegādāt COA, TDS, MSD un tā uz .
Kāds ir tavs MOQ?
Parasti runājot, mūsu MOQ ir 1 standarta pakete ., bet mēs varam piegādāt bezmaksas paraugu testēšanai pirms masas pasūtīšanas .
Kā jūs varat garantēt savu produktu kvalitāti?
(1) Visi mūsu darbinieki ir pieredzējuši ķīmiskos produktos vai ar to saistītā lielā fonā, viņi ir labi apmācīti pirms citāta .
(2) Pirms komerciālā pasūtījuma veikšanas . mūsu jaunajai sadarbībai ir pieejami bezmaksas paraugu vai pirmspieglas paraugs
Mēs esam pārliecināti, ka tie paši specifikācijas komerciālie produkti kā paraugs klientiem .
(3) Trešās puses pārbaudi, piemēram, SGS, var sakārtot atbilstoši jūsu prasībai pirms nosūtīšanas .
(4) uz vietas QC mūsu apstiprinātajās saistītajās ražošanas bāzēs ar nepieciešamo sertifikātu, piemēram, GMP, ISO utt. .
Populāri tagi: Rūpnīcas cena benzīna piedevas MTBE metilter-butilēteris, Ķīnas rūpnīcas cena benzīna piedevas MTBE metiltertilētera ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


