Produktu apraksts
Acetons ir metil ketons, kas sastāv no propāna, kas satur Oxo grupu C 2., tai ir loma kā polāram apātiskam šķīdinātājam, cilvēka metabolītam un EC {3.5.1.4 (amidāzes) inhibitors . Tas ir metil ketona, ketona korpuss, tilpuma bioloģiskā sastāvs un loceklis, kas ir metil ketons, ketona korpuss, volatile bioloģiskā sastāvs un kopējais loceklis, kas ir loceklis, un tas ir loceklis, kas sastāv no ketona, ketona korpuss, volatile bioloģiskā sastāvs un kopējais elements, kas ir loceklis, un tas ir loceklis, kas ir viens no katilketona locekli, un tas ir loceklis, kas sastāv no ketona ķermeņa. propanones .
Acetonu izmanto, lai pagatavotu plastmasas, šķiedras, narkotikas un citas ķīmiskas vielas .. To izmanto arī citu vielu izšķīdināšanai . Tas dabiski rodas augos, kokos, vulkāniskajās gāzēs, meža ugunsgrēkos, un kā ķermeņa tauku sadalīšanās produkts {{2}, kas atrodas transportlīdzeklī. Vietnes . rūpniecības procesi Videi vairāk veicina acetonu nekā dabiskie procesi .
|
Ķīmiskā formula |
C3H6O |
| Molārā masa | 58,080 g · mol−1 |
| Izskats | Bezkrāsains šķidrums |
| Smaka | Asa, augļu |
| Blīvums | 0.7845 g/cm3(25 grādi) |
| Kušanas punkts | −94,9 grāds (−138,8 grāds F; 178,2 K) |
| Vārīšanās punkts | 56,08 grāds (132,94 grāds F; 329,23 K) |
|
Šķīdība ūdenī |
Viegli sajūsmīgs |
| Šķīdība | Sajaucas benzolā, dietilēterī, metanolā, hloroformā, etanolā |
| bagaP | −0.24 |
| Tvaika spiediens |
9.39 kPa (0 grāds) 30,6 kPa (25 grādi) 374 kPa (100 grādu) 2,8 MPa (200 grādu) |
| Skābums (PKa) |
19.16 (H2O) 26,5 (DMSO) |
|
Magnētiskā jutība (χ) |
−33.8·10−6cm3/mol |
| Siltumvadītspēja | 0,161 w/(m · k) (25 grādi) |
|
Refrakcijas indekss (nD) |
1,3588 (20 grādi) |
| Viskozitāte | 0,306 MPa · s (25 grādi) |


Uzņēmuma profils
GNEE pakalpojumi:
1. Piegādes paraugs .
2. Iesaiņojums var būt arī saskaņā ar klientu prasību .
3. Visi jautājumi tiks atbildēti 24 stundu laikā .
4. Mēs iesniedzam komerciālu rēķinu, iesaiņošanas sarakstu, ielādēšanas rēķinu, COA, veselības sertifikāta un izcelsmes sertifikātu . Ja jūsu tirgiem ir kādas īpašas prasības, dariet mums zināmu .
5. rūpnīcas cena .
6. uzvedne Piegāde . Mums ir laba sadarbība ar daudziem profesionāliem ekspeditoriem, mēs varam jums nosūtīt produktus, kad esat apstiprinājis pasūtījumu .
7. Mēs varam pieņemt dažādas maksājuma metodes, L/C, T/T, D/A, D/P, O/A, PayPal, Western Union utt.




FAQ
Q: Cik ilgs ir jūsu piegādes laiks?
A: Parasti tās ir 5-10 dienas, ja preces atrodas noliktavā . vai ir 15-20 dienas, ja preces nav instock, tas ir atbilstoši daudzumam .
Q: Vai jūs sniedzat paraugus? Vai tas ir bezmaksas vai papildus?
A: Jā, mēs varētu piedāvāt paraugu bez maksas, bet nemaksāt kravas izmaksas .
Q: Kādi ir jūsu maksājuma noteikumi?
A: 1 . 30% TT depozīts un 70% kopija B/L . 2. LRREVOCABLE 100% LC redzeslokā.
Q: Vai jūs varat ražot pielāgotus produktus?
A: Lūdzu, norādiet nepieciešamo produkta specifikāciju, mēs jums atgriezīsimies pēc novērtēšanas .
Q: Kādus dokumentus jūs sniedzat?
A: Parasti mēs iesniedzam komerciālu rēķinu, iesaiņošanas sarakstu, ielādēšanas sarakstu, COA, izcelsmes sertifikātu .
Q: Kur ir iekraušanas osta?
A: Parasti Šanhajas ports vai Qingdao ports .
Populāri tagi: Rūpnieciskās pakāpes ķīmiskā reaģenta acetons 67-64-1, Ķīnas rūpnieciskās pakāpes ķīmiskā reaģenta acetons 67-64-1 Ražotāji, piegādātāji, rūpnīca


